KOSZE    SKRZYNIE    PUDEŁKA  

KOSZYKI.COM.PL

04

współpraca

Tworzenie najlepszych zestawów wymaga najlepszych rozwiązań. Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem produktu, który Twoim zdaniem oczaruje obdarowanych skontaktuj się z nami.

opakowania ozdobne

Opakowania drewniane, pudełka, kosze...
Nietypowe rozwiązania - czekamy na Twoją propozycję.

akcesoria

Akcesoria damskie czy męskie? A może dziecięce?
Nie ma znaczenia. Nasze kosze dedykowane są wszystkim.

napoje

Kawa z Ameryki Połudnoiwej? Herbata z dalekiej Azji?
Zaskocz nas!

...i wiele innych

Nawet wyobraźnia nie stanowi ograniczenia.
Dlatego skontaktuj się z nami.

Aby sprostać oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów poszukujemy rozwiązań, które je zaspokoją. Wymagamy od siebie więcej aby tworzone zestawy wyróżniały się pod każdym względem. Bez względu na okoliczności na jakie przygotowywane są nasze zestawy prezentowe. Aby to osiągnąć niesutannie poszukujemy wyjątkowych rozwiązań na każda okazję aby każdy kosz prezentowy, każda skrzynia z podarunkami i każdego pudełko bo każda obdarowana osoba jest wyjątkowa. Zatem jeśli jesteś dystrybutorem, importerem czy też producentem produktu, który Twoim zdaniem zaspokoi najbardziej wymagające potrzeby skontaktuj się z nami aby wspólnie tworzyć unikalne zestawy.
Nawiążemy współpracę w szczególności z dystrybutorami opakowań ozdobnych, materiałów dekoracyjnych, producentami słodyczy czy też produktów kosmetycznych. Jednak jeśli masz coś co Twoim zdaniem nas zainteresuje skontaktuj się z nami.

poznajmy się

Masz pytania? Świetnie, bo my mamy odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami
Akceptuję politykę prywatności